en

One room flat

Garsónka je malý útulný apartment so samostatným vchodom o výmere 20 m2. Nachádza sa na prízemí hlavnej hospodárskej budovy priamo v srdci hospodárskej časti nášho ranču. Ubytovaným robia spoločnosť naše psíky a mačička sú tiež pár krokov od koní , keď sú práve v stajni. pobyt v garsónke je viac o interakcii so zvieratami a hostiteľmi takže je pre ľudí, ktorí netúžia po absolutnom súkromí, ale chcú byť bližšie k zvieratám a zaujíma ich ako tu vlastne v horách fungujeme. 

Garsónka ubytuje ideálne 2 osoby, takže je vhodná najmä pre romantický pobyt párov, ale v prípade rozloženia gauča vie núdzovo ubytovať aj ďaľšie 2 osoby. posteľ na spanie je široká 135 cm a nachádza sa na "patýrku" nad gaučom, obývacia miestnosť je vybavená aj krbom, kuchynskou linkou a jedálenským stolom. v kupeľni je wc, umývadlo a sprchovací kút. je vykurovaná elektrickým radiatorom. Aj keď je garsónka pomerne malá je veľmi útulná a vybavená všetkým potrebným. 

Cena garsónky na noc je 60 Euros. Cena cez zimné prázdniny a Veľkú noc je stanovená dohodou. Minimálny pobyt je 2 noci, cez prázdniny 3 noci