PANORÁMA RANČ na Beskyde
"Vrchy boli stvorené Bohom,aby obšťastnili človeka.Obšťastnili ho spôsobom jednoduchým, vždy originálnym, ale hlboko pravdivým.Vrchy neklamú a nesklamú."   Romano Cornuto, Boh na mojich cestách

Usadlosť sa nachádza priamo pod najvyšším bodom obce Korňa ( vrch Beskyd),   v tichej lokalite obklopenej čistou prírodou priamo v pohorí Moravsko-sliezkych Beskýd. Svojim návštevníkom ponúka netradičné služby v podobe jedinečnej panorámy v absolútnom súkromí,bez rušivého pohybu turistov a pocitu stiesnenosti. Objekt je určený pre úzku skupinu ľudí, ktorá hľadá zážitok v inej sfére, ako to je v dnešnej dobe obvyklé a preferuje pobyt v štýle "Robinson".
Panoráma ranč dýcha nezávislosťou a slobodou, je pripravený rozdávať životnú energiu a pokoj, preto sme sa rozhodli podeliť sa o tento ťažko definovateľný pocit s ľuďmi, ktorí túžia po svojom ostrove a nemajú strach z toho, že im prirastie k srdcu. Pobyt na tomto mieste je vysoko špecifický a ťažko porovnateľný s tradičnou chatovačkou, okrem samotnej , nefalšovanej atmosféry sa svojvoľne postará o to, aby si tam človek milujúci prírodu nechal kus zo svojho srdca. Beskyd nikdy nezabudne na tých, ktorí sa zapísali do jeho histórie. Každý návštevník si počas pobytu môže vybrať svoj strom, ktorý bude označený a takisto obdrží certifikát.
Ďaľšie slová sú nepotrebné. Nič nie je viac, ako samotný pocit ...