Stačí vedieť ...

Vaši hostitelia

Vašimi hostiteľmi budú Tomáš a Kinga, alebo niekto kto im so správou ranču pomáha. Našou túžbou je zabezpečiť Vám kľudný pobyt, prípadne zabezpečiť zaujimavé aktivity ak by Vám len taký klasicky ničnerušiaci oddych nestačil.

Ponúkané aktivity:

- jazda na koni
- jazda terénnym autom
-pozorovanie zveri
- prenájom štvorkolky - k dispozícii       štvorkolka pre dospelých  a detská   štvorkolka
- prenájom elektrobyciklov 
- kúpacia kaďa
- lesná pedagogika pre malých aj  dospelých pod vedením             licencovaného lesného pedagóga
- praktický nácvik prvej pomoci pre     malých aj veľkých
- outdoor kino
- trampolina v úrovni terénu 

Ceny týchto aktivít určíme dohodou spolu na mieste.


Rodinne orientované pobyty


Pre pobyty na našej usadlosti preferujeme rodiny s deťmi. Nebránime sa však ani firemným pobytom, pobytom romantických párov a dokonca ani pobytom skupín mladých ľudí. Boli by sme veľmi radi keby naši hostia rešpektovali kľud a ticho Beskydu a nemenili ho na do rána trvajúci diskotékový ošiaľ . Spev, hudba a dobrá nálada v prírode blízkych rozmeroch sú však samozrejme veľmi vítané a urobia radosť nielen Vám, ale aj Vašim hostiteľom.

Svadby, výročia, firemné akcie

Hoci sme zameraní na prenájom nehnuteľností, nebráníme sa zorganizovaniu akcii ako napr. malé romantické svadby v horách, oslavy výročí alebo malé firemné teambuildingy. Zabezpečíme transport,  stravu aj program pre skupiny, ktoré túžia po špeciálých zážitkoch v horách, ktoré im zakotvia v pamäti na celý život. Naše priestory v kopcoch  sú limitované a tak organizujeme akcie pre malé skupiny max do 30 osôb s prespatím maximálne 15 osôb.

Koho tu ešte nájdete ?


Vašej pozornosti určite neuniknú domáci členovia usadlosti, ktorí Vám budú robiť tichú, resp. občas trochu štekávú spoločnosť :). Sú to milé koníky, ktoré sa rozhodli opustiť navštevované ranče plné ľudí , dva psíky z útulku a  mačička, ktorú sme našli na ulici ešte ako malé mačiatko. Títo si u nás vychutnávajú bonusy čerstvého vzduchu a užívajú si starý dobrý voľný život na Beskyde :)

Vyber si svoj strom !


Práve tu, na prekrásnom chrbte Beskýd máte jedinečnú možnosť vybrať si svoj vlastný strom podľa svojich predstáv. Či počas prechádzky lesom, alebo cielene, je len vo Vašich rukách, ktorý sa rozhodnete vlastniť. Tento projekt vznikol na základe potreby poukázania na to, že si milovníkov tohto regiónu nesmierne vážime a práve takýmto spôsobom chceme vyjadriť našu vďaku.

Kam sa vybrať ?


Pre milovníkov turistiky

Vrch Bobek -  800 m
Sedlo Hluchanka - 4,3 km
Chata Kmínek  -7,5 km
Bumbálka - 10,5 km
Konečná -3,5 km
Chata Doroťanka  - 7 km
Biely Kríž  - 10,5 km
obec Bíla 4,5 km 

V dosahu autom

Turzovka  - 11,5 km
Živčáková  - 8 km
Ropný prameň Korňa  - 7,5 km
Bílá  - 7 km
Rožňov  - 33 km
Ostravice - 22 km